Features
| SKU | RAY I6V-B2A |
|---|---|
| Manufacturer's Part # | I6V-B2A |
| Brand | Rayovac® |
| Resources | |
| Sales Unit | Each |
| Free Shipping Eligible | Yes |
| Made in USA | No |
| Eco-Safe | No |
| Light Type | Lantern |
| Battery Type | Non-Rechargeable |
| Battery Size | 6V |
| Lumens | 51-100 |
| Runtime | 6-10 Hour |
* You can add as many custom tabs as you need!
| Size | Bust (cm) | Waist (cm) | Hip (cm) |
|---|---|---|---|
| XS | 82,5 | 62 | 87,5 |
| S | 85 | 63,5 | 89 |
| M | 87,5 | 67,5 | 93 |
| L | 90 | 72,5 | 98 |
| XL | 93 | 77,5 | 103 |
Write Your Own Review